Drukuj
Kategoria: Kategoria główna
Odsłony: 1420
Restauracja Ochota

Pizzeria Na Placu jest wyjątkowym miejscem do spotkań towarzyskich. Jej zainteresowanie wynikło ze smacznego i gościnnej obsługi. Przyrządzają pyszne włoskie dania i nasze tradycyjne specjały.
W kuchni przoduje jednak pizza która okolicznym klientom przypadła bardzo do gustu. Potwierdza to fakt iż w godzinach popołudniowych Restauracja często tętni życiem. Osobnicy którzy skosztowali specjałów szefa kuchni chętnie tam zaglądają. Restauracja Na Placu zlokalizowana jest na warszawskiej dzielnicy Ochota przy placu Narutowicza. Lokal jest świetnie skomunikowany co umożliwia szybki transport z każdego miejsca w Stoicy.
W ofercie Restauracji jest także organizowanie imprez okolicznościowych takich jak chrzest, urodziny, spotkania towarzyskie i rodzinne, imprezy firmowe. Zapewniają profesjonalną obsługę i bardzo dobre jedzenie i desery.
Na Placu ma w swojej ofercie również usługę dostawa na telefon w obrębie całej Ochoty. Symboliczny koszt 3 zł od zamówienia, a dostawa posiłków ochota do akademików jest całkowicie darmowa.