Drukuj
Kategoria: Kategoria główna
Odsłony: 1166
Prace Wykończeniowe

ulica: Świerże Górne 46

kod pocztowy: 26-900

miejscowość: Kozienice

telefon:609912764, 663416406

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona www: Usługi Remontowe

Przedsiębiorstwo MR trudni się pracami remontowymi. Głównie specjalizuje się w pracach wykończeniowych: natryskowym malowaniu, mechanicznemu szpachlowaniu, szlifowaniu bezpyłowym, podkładach na powierzchnie.
Marka została utworzona na bazie wielu lat doświadczenia. Dzięki temu możemy zagwarantować usługi najwyższego stopnia jakości. Zaznaczyć trzeba iż każde prace przeprowadzane są agregatami czołowych marek europejskim rynku. Między innymi firmy Wagner. Wszystko to wpływa na jakość wykonania i profesjonalne podejście.
Marka specjalizuje się w wykonaniu maszynowym malowania pomieszczeń i budynków, co pozytywnie wpływa na ograniczenie czasu, materiału (nawet do 30%) jak i doskonałe jednolite krycie na całej malowanej powierzchni (również w trudno dostępnych miejscach).
Ponadto Firma wykonuje również maszynowe aplikowanie gładzi jak i szlifowanie bezpyłowe, za pomocą szlifierek odprowadzających niemal cały pył.
Wykonujemy nasze prace głównie w województwach mazowieckim i lubelskim, ale wykonuje też zlecenia na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą remontowo-budowlaną na naszej stronie.