ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon: 698011407, 608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Płyty warstwowe

 Budynki firmowe konstrukcyjnie są drobne i powinny mieć dobraną właściwą termoizolację. Wykonując prace cały rok świadomi jesteśmy że latem upał bardzo doskwiera, za to w sezonie zimowym niska temperatura i duża wilgotność jest niebezpieczna Wtedy konieczne jest się prawidłowo odizolować od nieprzyjaznych warunków atmosferycznych ocieplając i izolując budynek właściwymi materiałami. Płyty warstwowe idealnie się do tego nadają. Wykonuje się z nich całe elewacje i pokrycie dachowe budynków. Wykorzystywane są w bardzo szerokim zakresie na przykład przy budowie kontenerów budowlanych. Płyty warstwowe dzielą się na kilka rodzajów. Można w ten sposób wyróżnić warstwowe płyty chłodnicze, płyty warstwowe dachowe, płyty warstwowe ścienne.Każda wyżej wymieniona płyta posiada dobrane do sposobu użytkowania go właściwości. Dlatego też Płyta chłodnicza stosowana jest do utrzymywania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach. Wykonywane z płyt chłodniczych budynki to chłodnie przemysłowe i magazyny w których ze względu na produkty przechowywane trzeba utrzymać właściwą temperaturę. Płyty warstwowe ścienne to standardowy jak na płyty poliuretanowe materiał budowlany, służy do zabudowy w bardzo sporym zakresie. Trzymają one konkretną izolację, mniejszą oczywiście od płyt chłodniczych. Jednakże możliwy jest większy wybór koloru, grubości ścianki z płyty jak i przetłoczenia blachy.
Płyty warstwowe dachowe wykorzystywane do budowy dachów. Zabezpieczają od wilgoci i niskiej lub wysokiej temperatury, a także dostępne są w różnych przetłoczeniach i grubościach.
Przedsiębiorstwo zajmujące się dystrybucją oraz sprzedażą tychże płyt jest Matracka Płyty. Dysponuje szerokim wyborem płyt dostępnych na miejscu. Prosto od dystrybutora. Płyty warstwowe są przygotowywane oraz cięte na miejscu zgodnie z zamówieniem klienta. Solidna obsługa klienta, doradztwo i szybka usługa, podnoszą profesjonalizm marki. Matracka.pl posiada także na wynajem wykonane z płyt warstwowych budynki użytkowe. Jest to kompromis między budową indywidualną a zakupem kontenera na pewien okres czasu.
Wykorzystanie płyt zależy od potrzeby, wykonuje się z nich od nowa ściany i dach nowej konstrukcji, lub użyć ich w celu termoizolacji już istniejącego budynku. Sposobów wykorzystania jak i możliwość konfiguracji jest bardzo dużo. Serdecznie Polecam tego rodzaju rodzaj termoizolacji, z czystym sumieniem. Półprodukty takie jak płyta warstwowa są znacznie wygodniejsze i bardziej estetycznym wyborem niżeli {metody tradycyjne służące do izolacji takie jak wełna nabijana na ścianę bądź styropian|tradycyjne metody izolacji styropianem i wełną mineralną.