ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon:486101064

             698011407

             608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Płyty PIR

 

Nasz zakład PUH Klementyna Matracka zajmuje się produkcją, sprzedażą i dystrybucją płyt warstwowych konstrukcji budowlanych z płyt warstwowych wymienionych powyżej jak i wynajem tych obiektów.

PUH Klementyna Matracka funkcjonuje aktywnie od 1996 roku w produkcji obiektów budowlanych

W sprzedaży płyt warstwowych mamy do zaoferowania: płyty ścienne warstwowe, płyty chłodnicze warstwowe, płyt dachowe pir.
Materiały te są często wykorzystywane do montażu ścian, dachów jak i innych elementów konstrukcyjnych w branży budowlanej. Oferowane płyty warstwowe mamy w sprzedaży w kilku wariantach kolorystycznych, grubości i przetłoczeń.
Nasza marka wykonuje płyty na indywidualne zamówienia, każdą płytę możemy przyciąć do wybranego przez klienta wymiaru. Cały oferowany przez nas towar jest dostępny od ręki.

Firma Matracka.pl specjalizuje się również w produkcji i sprzedaży obiektów budowlanych z wymienionych wcześniej płyt. Mamy dostępne kontenery budowlane, pawilony handlowe i stróżówki.Każdy budynek opcjonalnie może być wyposażony w instalację elektryczną okna i toalety.
Zajmujemy się zarówno sprzedażą jak i wynajmem obiektu na czas określony.
Dobra współpraca z klientem jest dla nas bardzo ważna, dlatego też wykonujemy nasze produkty z {najdokładniejszą precyzją|najwyższą starannością i oferujemy konstruktywne doradztwo. Swoje produkty sprzedajemy na całą Polskę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z działem handlowym.