etykieta: zamek elektroniczny , zamki elektroniczne

Dni Otwarcia:

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek

Gerdalock udostępniła na rynku nowoczesne technologie w postaci zamków elektronicznych uruchamianych z odległości.

Wcale nie ma konieczności obawiać się o zabezpieczenie własnego mieszkania, jedyny wymóg to kupić firmowy zamek oraz ściągnąć specjalną apkę na swojego iphona aby bez kluczy mieć możliwość blokować wejście na odległość telefonem.

Firmowe zamki elektroniczne nie wymagają zewnętrznego zasilania ani zasięgu internetu, przez co można je właściwie i komfortowo domykać oraz otworzyć w każdej chwili.

Zamki Gerdalock mają oprócz tego oprogramowanie automatycznego zamykania i otwierania w określonym czasie, który można dowoli ustawić.

Oprócz tego aplikacja sterująca drzwiami ma funkcjonalność przekazywania zdalnego dostępu znajomym, którym możemy otworzyć wejście do mieszkania w każdym momencie.

Zamki Loxa można nabyć w specjalnych punktach sprzedaży na obszarze całego kraju. Do każdego zamka oferujemy montaż za darmo oraz gwarancję jak również możliwość pozyskania samodzielnego zestawu montażowego.Zapraszamy serdecznie do naszych punktów sprzedaży i zapoznania się z naszą technologią zamków elektronicznych.